Firma TOM - sprzedaż i montaż: okna PCV, drewniane, dachowe, norweskie i skandynawskie; drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnętrzne i techniczne - PORTA; bramy garażowe i przemysłowe. Serwis stacji paliw.
FIRMA TOM

 - o firmie i kontakt

DOMY NA SPRZEDAŻ

 - Malina
 - Emil

DRZWI PORTA

 - drzwi wejściowe
 - drzwi wewnętrzne
 - drzwi zewnętrzne
 - drzwi techniczne

BRAMY BEDITON

 - bramy garażowe
 - bramy przemysłowe

STACJE PALIW

 - serwis stacji paliw:

 - dystrybutory paliwowe
 - zbiorniki paliwowe
 - rurociągi

OKNA

 - okna PCV
 - okna drewniane
 - okna dachowe:
     - okna obrotowe
     - okna wysokoosiowe
     - okna uchylno-obrotowe
 - okna skandynawskie

PARTNERZY

serwis geograficzny
[geografia - portal]

.: OKNA PCV - OKNA ALUPLAST :.

Proponujemy Państwu doskonałe okna PCV (okna PVC / okna PCW) firmy Aluplast - potentata w branży okien. Profile Aluplast są uważane za jedne z najlepszych na rynku. Produkowane w indywidualnych wymiarach w systemach Ideal Intertec są najbardziej zaawansowanymi technicznie systemami okien PCV w Europie. Nie zawierają substancji toksycznych, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV, co pozwala na zachowanie idealnie białego koloru na długie lata eksploatacji.

Profile są dostępne niemal we wszystkich kolorach, od klasycznej bieli, przez strukturę drewna aż po wyraźne kolory uniwersalne. Zarówno okrągłe, łukowe czy koszowe okna w systemie Aluplast pozostawiają Państwu zawsze dowolność indywidualnego wyboru. W każdym przypadku otrzymują Państwo właściwe rozwiązania dla zrealizowania nawet bardzo specyficznych wymagań architektonicznych i stylistycznych.

Profile PCV Aluplast izolują ciepło (k=1,1~1,4 W/m²K) i hałas (dB 30~39). Ich sztywność pozwala na wykonanie i prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach (łukowe, trapezowe) i funkcjach (drzwi balkonowe uchylno-przesuwne). Dzięki temu szerokość maksymalna okna 1-skrzydłowego może osiągnąć 160 cm. Wszystkie oferowane systemy Aluplast posiadają atesty ITB i PHZ dopuszczające stosowanie okien w obiektach użyteczności publicznej, służby zdrowia i placówkach oświatowo-wychowawczych.

  IDEAL 2000 (Round Line / Euro) [Aluplast]

  IDEAL 3000 [Aluplast]

  IDEAL 4000 (Round Line) [Aluplast]

  IDEAL 5000 [Aluplast]

  IDEAL 5000 Passiv-Hous [Aluplast]

  IDEAL 6000 [Aluplast]© 2006-2013 TOM - Tomasz Hyjek - kontakt: tel. 508 306 260.
Projekt HTML © 2006-2013 Damian Nowak - projektowanie stron internetowych.