Firma TOM - sprzedaż i montaż: okna PCV, drewniane, dachowe, norweskie i skandynawskie; drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnętrzne i techniczne - PORTA; bramy garażowe i przemysłowe. Serwis stacji paliw.
FIRMA TOM

 - o firmie i kontakt

DOMY NA SPRZEDAŻ

 - Malina
 - Emil

DRZWI PORTA

 - drzwi wejściowe
 - drzwi wewnętrzne
 - drzwi zewnętrzne
 - drzwi techniczne

BRAMY BEDITON

 - bramy garażowe
 - bramy przemysłowe

STACJE PALIW

 - serwis stacji paliw:

 - dystrybutory paliwowe
 - zbiorniki paliwowe
 - rurociągi

OKNA

 - okna PCV
 - okna drewniane
 - okna dachowe:
     - okna obrotowe
     - okna wysokoosiowe
     - okna uchylno-obrotowe
 - okna skandynawskie

PARTNERZY

serwis geograficzny
[geografia - portal]

.: OKNA DACHOWE WYSOKOOSIOWE :.

Okno wysokoosiowe jest oknem obrotowym z osią umieszczoną w 3 wysokości skrzydła. Skrzydło wyniesione ponad połać dachu dzięki zastosowaniu siłowników teleskopowych otwiera się lekko i "nie wchodzi" podczas obrotu do pomieszczenia. Można zatem otwierać okno bez obaw o guza na głowie i wyglądać przez nie w pozycji wyprostowanej.

W katalogu produktów Roto okna wysokoosiowe są oznaczone numerem 7.., następnie należy zwrócić uwagę na cyfry występujące po tym numerze i tak:
  • pierwsza cyfra w trzycyfrowym systemie oznacza numer serii 7..
  • druga cyfra oznacza ilość ryglowań okna 73.
  • trzecia cyfra rodzaj szklenia, np. 735
  • litera oznacza rodzaj materiału, z jakiego wykonane jest okno: drewno (H) lub PVC (K) - 735 H/K
Okno wysokoosiowe z trwałego i odpornego PVC nie wymaga zabiegów konserwacyjnych i jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotnośći, jak kuchnia czy łazienka na poddaszu. Zaś miłośnicy naturalnego budulca, jakim jest drewno, ulegną urokowi niepowtarzalnej atmosfery tradycyjnie urządzonego poddasza.

Roto 735 H/K. Wyższa oś obrotu umożliwia łatwiejszy dostęp do okna, a komfortowa pozycja do mycia po obrocie o 135° podnosi bezpieczeństwo użytkowania, zatem nie trzeba się schylać! Nie ma obaw, że skrzydło zatrzaśnie się samoistnie, bo wyposażone zostało w system siłowników pneumatycznych, a obsługa wszystkich funkcji odbywa się poprzez klamkę DecoLine w dolnej części skrzydła. Wysokoosiowe okno dachowe dostępne jest w dwóch wersjach materiałowych- w zależności od charakteru i wystroju wnętrza: drewno lub PVC.


© 2006-2013 TOM - Tomasz Hyjek - kontakt: tel. 508 306 260.
Projekt HTML © 2006-2013 Damian Nowak - projektowanie stron internetowych.