Firma TOM - sprzedaż i montaż: okna PCV, drewniane, dachowe, norweskie i skandynawskie; drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnętrzne i techniczne - PORTA; bramy garażowe i przemysłowe. Serwis stacji paliw.
FIRMA TOM

 - o firmie i kontakt

DOMY NA SPRZEDAŻ

 - Malina
 - Emil

DRZWI PORTA

 - drzwi wejściowe
 - drzwi wewnętrzne
 - drzwi zewnętrzne
 - drzwi techniczne

BRAMY BEDITON

 - bramy garażowe
 - bramy przemysłowe

STACJE PALIW

 - serwis stacji paliw:

 - dystrybutory paliwowe
 - zbiorniki paliwowe
 - rurociągi

OKNA

 - okna PCV
 - okna drewniane
 - okna dachowe:
     - okna obrotowe
     - okna wysokoosiowe
     - okna uchylno-obrotowe
 - okna skandynawskie

PARTNERZY

serwis geograficzny
[geografia - portal]

.: OKNA DACHOWE OBROTOWE :.

Są to okna dachowe ze skrzydłem obrotowym zamocowanym dokładnie w poziomej osi okna.

Najnowszy produkt: Okno obrotowe 439 to okno dopasowane wymiarowo i sposobem wykończenia do okien wysokoosiowych, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnorodnych typów połączeń, w tym także wielokrotnych, polecane do zastosowania zwłaszcza w miejscach trudno- lub niedostępnych, jak np. górne partie dachu, które wymagają doświetlenia. Wymiary i sposób wykończenia okna pozwalają na optymalne wykorzystanie oferowanych funkcji i zalet. Podwójna szyba termoizolacyjna wypełniona argonem. W standardowym wyposażeniu okna 439 szyba o parametrze przepuszczalności cieplnej U=1.1 W/m²K- w zimie chroni mieszkanie przed utratą ciepła, a latem przed przegrzewaniem.

W katalogu produktów Roto okna obrotowe są oznaczone numerem 4.., następnie należy zwrócić uwagę na cyfry występujące po tym numerze i tak:
  • pierwsza cyfra w trzycyfrowym systemie oznacza numer serii 4..
  • druga cyfra oznacza ilość ryglowań okna 43.
  • trzecia cyfra rodzaj szklenia, np. 439
  • litera oznacza rodzaj materiału, z jakiego wykonane jest okno: drewno (H) lub PVC (K) - 439 H/K.
Okno obrotowe 439K z trwałego i odpornego PVC nie wymaga zabiegów konserwacyjnych i jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotnośći, jak kuchnia czy łazienka na poddaszu. Zaś miłośnikom naturalnego budulca, jakim jest drewno, polecamy okno obrotowe 439H, aby mogli cieszyć się urokiem niepowtarzalnej atmosfery tradycyjnie urządzonego poddasza. Wybór bez ograniczeń! Udoskonalone okno obrotowe 43. to najlepsza na rynku oferta w tej grupie okien. W cenie standardu: szyba termoizolacyjna (U=1,1 W/m²K), powłoka lakiernicza o podwyższonej wytrzymałości, nowa klamka DecoLine i gwarantujący 100%-wą izolację fartuch uszczelniający (zwykle oferowany tylko w najdroższych typach okien).

Obrotowe okno 62.H/64.K Obrotowe okna dachowe o centralnie położonej osi obrotu dostosowane są do łączenia w kombinacjach wielokrotnych z oknami dachowymi typu 84. Ponieważ nie każde okno, zwłaszcza w zabudowie wielokrotnej, musi skupiać wszystkie funkcje, okna typu 6.. posiadają tylko niezbędne dla prawidłowego i wygodnego działania podstawowe skrzydło obrotowe z komfortową pozycją do mycia oraz szczeliną wentylacyjną, blokowaną klamką. Zastosowanie identycznych profili drewnianych lub z tworzywa, jak w typie 84. oraz wymiary umożliwiają łączenie okien obydwu typów w zabudowie wielokrotnej. Okna te powstały z myślą o stworzeniu korzystniejszej cenowo alternatywy dla typu okien dachowych z najwyższej półki. Naszym założeniem w tym przypadku jest dopasowanie stylistyki i jakości do okien najwyższego typu bez konieczności płacenia za funkcje, z których Państwo zechcecie zrezygnować. Jeszcze raz dajemy dowód naszego myślenia w kategoriach ekonomicznych.Charakterystyczna dla ROTO wolność wyboru - bez ograniczeń: drewno lub PVC, w zależności od zastosowania i indywidualnych upodobań użytkowników, zagwarantowana jest również w tym alternatywnym typie okien dachowych.© 2006-2013 TOM - Tomasz Hyjek - kontakt: tel. 508 306 260.
Projekt HTML © 2006-2013 Damian Nowak - projektowanie stron internetowych.