Firma TOM - sprzedaż i montaż: okna PCV, drewniane, dachowe, norweskie i skandynawskie; drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnętrzne i techniczne - PORTA; bramy garażowe i przemysłowe. Serwis stacji paliw.
FIRMA TOM

 - o firmie i kontakt

DOMY NA SPRZEDAŻ

 - Malina
 - Emil

DRZWI PORTA

 - drzwi wejściowe
 - drzwi wewnętrzne
 - drzwi zewnętrzne
 - drzwi techniczne

BRAMY BEDITON

 - bramy garażowe
 - bramy przemysłowe

STACJE PALIW

 - serwis stacji paliw:

 - dystrybutory paliwowe
 - zbiorniki paliwowe
 - rurociągi

OKNA

 - okna PCV
 - okna drewniane
 - okna dachowe:
     - okna obrotowe
     - okna wysokoosiowe
     - okna uchylno-obrotowe
 - okna skandynawskie

PARTNERZY

serwis geograficzny
[geografia - portal]

.: BRAMY GARAŻOWE - BRAMY BEDITON :.

Atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach.

Realizujemy również indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementówwykończenia (np. segmenty wykonane z elementów drewnianych lub aluminiowych, okienka, drzwi przejściowe w bramie itp.)

Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości.

Podstawowe cechy konstrukcyjne:
  • wytrzymałe i niezawodne, wykonane z ocynkowanych blach stalowych i pokryte specjalnymi powłokami lakierniczymi (lub powłoką winylową),
  • bardzo dobrze izolowane, wypełnione rdzeniem poliuretanowym o grubości 4 cm
  • doskonale wyważone zapewniają cichą i łagodną pracę (sprężyny obliczone na 25 000 cykli pracy)
  • bezpieczne, skonstruowane zgodnie z wymaganiami UE
  • system sterowania jest niezawodny i prosty w obsłudze

ST40 Wood

Z drewna "meranti". Standardowo 11 kolorów. Panel drewniany klejony warstwowo, termoizolowany. Niepowtarzalny wdzięk naturalnego materiału.

Classic

Wykończenie - struktura woodgrain, przetłoczenia w kształcie kasetonów. Klasyczny model zapewnia ponadczasową elegancję.

Izoline

Wykończenie - struktura woodgrain, przetłoczenia paneli liniowe. Uniwersalne wzornictwo sprawia, że bramy tego typu doskonale harmonizują z architekturą każdego budynku.

Top Line

Struktura gładka, specjalna powłoka anty-zadrapaniowa. Ekskluzywne wykonanie zapewnia niepowtarzalny, estetycznywygląd. Istnieje możliwość zastosowania elementów dekoracyjnych ze stali nierdzewnej i szlachetnych gatunków drewna.

Eko

Pokrycie powłoką winylową, gładkie przetłoczenia liniowe, kolor: złoty lub ciemny dąb. Wspaniale imitują wygląd naturalnego drewna w bardzo efektownej kolorystyce.

Eko Plus

Wykończenie - podobnie jak w modelu Eko, lecz z przetłoczeniem w kształcie kasetonów.

Wszystkie elementy konstrukcyjne bram Beditom (okucia stalowe, prowadnice i sprężyny) wykonane są ze stali ocynkowanej.

Standardowo bramy garażowe Beditom wyposażone są w dwie sprężyny skrętne, zapewniające doskonałe wyważenie i lekki bieg bramy w każdej pozycji. Sprężyny obliczone są na 20 000 cykli, dzięki czemu działaja bezawaryjnie przez wiele lat.

Zastosowanie wysokiej jakości uszczelek na całym obwodzie naszych bram gwarantuje doskonałą szczelność i nie dopuszcza do infiltracji wilgoci, powietrza i pyłu.

Użycie łożyskowanych rolek nylonowych zamontowanych na regulowanych zawiasach zapewnia wyjątkowo cichą i niezawodną pracę.


© 2006-2013 TOM - Tomasz Hyjek - kontakt: tel. 508 306 260.
Projekt HTML © 2006-2013 Damian Nowak - projektowanie stron internetowych.